Liberale Senioren Leuven - VIEF Brabant


Foto van enkele leden van de Liberale senioren









BESTUUR "LIBERALE SENIOREN LEUVEN - VIEF Brabant"

Voorzitter Staf Mertens
Hoegaardsestraat 61, 3000 Leuven
Tel. 016/25.66.17
staf.mertens@telenet.be

Lid van het dagelijks bestuur en van de algemene vergadering (A.V.) van de Leuvense seniorenraad.

foto Staf Mertens
Ondervoorzitter Luc Ponsaerts
A. Smetsplein 6/5, 3000 Leuven
Tel 0477/66.29.37
lucponsaerts@telenet.be
Gemeenteraadslid
Foto van Luc Ponsaerts
Secretaris Willy Offermans
Neervelpsestraat 4
3360 Bierbeek
Tel. 016/46.28.95
offerm@scarlet.be
foto Willy Offermans
Penningmeester






Anny Lemmens
J.P. Minckelersstraat 55/0404
3000 Leuven
Tel 016/22.89.79
Lid van het dagelijks bestuur en van de algemene vergadering van de Leuvense seniorenraad

Bestuursleden




Jos Moens

Oude Rondelaan 86, 3000 Leuven
Tel. 016/20.25.21
jos-moens@skynet.be

Foto van Jos Moens
Staf Schrevens
A. Ruzettelaan 6/501
8370 Blankenberge
GSM 0476/75.23.14
staf.schrevens@gmail.com
foto Staf Schrevens

Jacqueline Vanderwegen

Martelarenlaan 139/3 , 3010 Kessel-Lo
Tel. 016/25.41.30
mieljacqueline@skynet.be
Lid van het dagelijks bestuur en van de algemene vergadering van de Leuvense Seniorenraad

foto Jacqueline Vanderwegen
Leopold Vandecauter
P. Regentlaan 21
3010 Kessel-Lo
Tel 0497/53.93.19
leopold.vandecauter@telenet.be


Jenny Geleyns

Eenmeilaan 215/301
3010 Kessel-Lo
Tel 016/57.17.97
jenny.geleyns@skynet.be 

Geleyns Jenny
Denise Haesevoets
Oudstrijdersstraat 86
3020 Herent
Tel. 016/23.80.15
denise.haesevoets@skynet.be
foto Denise Haesevoets
Marcel Rochette
Kroonstraat 84
3020 Herent
Tel. 016/49.02.16

foto Marcel Rochette





Bestuur Kalender In beeld Pers Dossiers Contact Links